• Boys
  • Girls
  • Schedule

 

Name Grade
Braden Buzzard 12
Marcus Calhoun 12
Ian Smith 12
Michael Loy 12
Jake Cornell 12
Matthew Ketchum 12
Sobaan Razi 11
PJ Morris 11
Levi Turner 11
John Blake 11
Michael Billingsley 10
Izaiha Browning 10
Levi George 10
Derek Carter 10
Nick Woodyard 10
Timmy Neal 10
Kobe Plum 10
Nathan Latshaw 10
Ma'Kye Anderson 10
Caleb Walker 10
Jonathan Russel 10
Jonathan Hill 10
Julian Hightower 10
Antoine Moman 9
Nikki Mapp 9
Cameron Beverley 9
Landon Bailey 9
Braidyn Wright 9
Nathan Dawson 9
Hunter Gardner 9
Sean Fitzgerald 9
Donovan Bredeck 9
Jerone Deal 9
Nick Cope 9
Kaleb Bailey 9
Austin McDole 9
Brannan Smith 9

Background photo courtesy of http://bbs.17173.com/thread-7238136-1-1.html

 

Name Grade
Allyson Betteridge 12
Autumn Gay 12
Chelsea Reynolds 12
Morgan Morris 11
Makayla Newlun 11
Kimberly Brown 11
Darshay Foster 11
McKenzie Petrie 10
Catrisa Davis 10
Ciara Peachy 10
Emma Ludwig 10
Makenzie McKinnon 10
Linsey Vulgamore 10
Abigail Delong 9
Sharnae Wilson 9
Mackenzie Harman 9
Jade Brown 9
Abbie Green 9
Kya Kavanagh 9
Alessandra Ferrazno 9
Hadden Harrington 9
Kylie Miller 9
Mikayla Reed 9
Jessica Mackey 9
Natalie Parker 9

Background photo courtesy of http://bbs.17173.com/thread-7238136-1-1.html

Date Start Time Place Opponents
3/27 Field Events 4:30
Running Events 5:00
@Edison Edison, Oak Glen, SCC
3/29 Field Events 4:30
Running Events 5:00
Home
Potter Relays
Edison, Beaver Local, Toronto, South Range
4/03 Field Events 4:30
Running Events 5:00
@Crestview Crestview and Beaver Local
4/05 Field Events 4:30
Running Events 5:00
Home Oak Glen and Southern
4/10 Field Events 4:30
Running Events 5:00
@Beaver Local Oak Glen, Beaver Local, University
4/12 Field Events 4:30
Running Events 5:00
@Beaver Local Beaver Local and Lisbon
4/17 Field Events 4:30
Running Events 5:00
@Oak Glen  
4/19 Field Events 4:30
Running Events 5:00
@United Local United and Lordstown
4/21 Field Events 9:00
Running Events 10:00
@Brooke
Brooke Invitational
4/24 Field Events 4:30
Running Events 5:00
@Edison
Buckeye 8
5/01 Field Events 4:30
Running Events 5:00
@East Palestine
County Meet
5/03 Field Events 3:45
Running Events 5:00
@St. Clairsville OVAC
5/05 Field Events 10:00
Running Events 12:00
@St. Clairsville OVAC
5/08 Field Events 4:30
Running Events 5:00
Home Beaver Local and Lisbon
5/10 Field Events 4:30
Running Events 5:00
Home Senior Night with Toronto & East Palestine
5/17 Field Events 4:00
Running Events 4:30
  Districts Day 1
5/19 Field Events 10:00
Running Events 11:00
  Districts Day 2

Background photo courtesy of http://bbs.17173.com/thread-7238136-1-1.html